MGN
Kolumny aktywne Magnat Monitor Reference 5A Black
3 235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Typ głośnika | 2,5-drożny |
| Liczba głośników średniotonowych | 1 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,54 cm (1") |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Wskaźnik LED gotowości | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Ilość przetworników | 3 |
| Średnica głośnika średniotonowego | 16,5 cm (6.5") |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Wydajność
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia aptX | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Bass reflex | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 908 mm |
| Waga produktu | 14,7 kg |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| HDMI | Tak |
Audio
| Moc szczytowa (PMPO) | 2 x 120 W |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3200 Hz |
| Zakres częstotliwości | 25 - 40000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 60 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].