HCO
Kolumny Heco Victa ELITE 202 Białe (2 szt)
975,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Głośniki
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 12 cm |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Ilość przetworników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Obudowa głośnika | Refleks |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
Audio
| Impedancja | 8 Ω |
| Czułość | 89 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 65 W |
| Zakres częstotliwości | 35 - 40000 Hz |
| Moc szczytowa (PMPO) | 120 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 292 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zacisk | Tak |
Wydajność
| Bass reflex | Tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Zastosowanie | Zestaw głośnikowy jednostka |
| Kolor produktu | Czarny |
Wzmacniacz
| Rekomendowana moc wzmacniacza (min) | 20 W |
| Rekomendowana moc wzmacniacza (maks) | 120 W |
Pozostałe funkcje
| Ustawienia korektora | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia — grozi porażeniem prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wilgoci i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].