CMM
Komoda 2D SOUL 85/100/30
749,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 1000 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
Cechy
| Szuflady | Nie |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Stopki | Tak |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolekcja | SOUL |
| Kolor drzwiczek | Antracyt |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor ramy | Antracyt |
| Materiał uchwytu | Metal |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor blatu | Antracyt |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Styl | Kolonialny |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał wykończenia ramy | Folia |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Nóżki: czarny mat, wysokość 12 cm ( podana wysokość razem z wysokością nóżek) |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Szafka stojąca lub podwieszana |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Kolor: korpus antracyt, fronty dekor |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 32,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1090 mm |
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Liczba opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Komoda x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Nóżki x 4 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że komoda jest stabilnie zamocowana i nie przewróci się. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie mogące spowodować skaleczenia podczas montażu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].