CMM
Komoda LOTTA 110 2D4S biały+ dąb sonoma
1 169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 68 kg |
| Liczba opakowań | 2 |
| Wymiary drugiej paczki | 106 x 60 x 10 cm |
| Waga pierwszej paczki | 38 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 117 x 50 x 12 cm |
| Waga drugiej paczki | 30 kg |
Cechy
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał innych elementów | Drewno |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Nóżki i uchwyty: drewno wybarwione na kolor dąb sonoma mat |
| Kolor ramy | Biały |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Ilość półek | 2 |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Styl | Nowoczesny |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Korpus i fronty: płyta wiórowa 16 mm w kolorze biel brylantowa matowa |
| Kolekcja | LOTTA |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał półek | Płyta wiórowa |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor innych elementów | Dąb Sonoma |
| Dodatkowe informacje | Blat: płyta wiórowa 25mm w kolorze dąb sonoma mat |
| Szuflady | Tak |
| Ilość szuflad | 4 szuf. |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm, 25 mm (blat) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1100 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 1190 mm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Komoda x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie mogące spowodować skaleczenia podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że komoda jest stabilnie zamocowana i nie przewróci się. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].