CMM
Komoda NORD 138cm dąb wotan/antracyt
1 221,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość drzwi | 1 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Dąb Wotan |
| Szuflady | Tak |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Sposób otwierania drzwi | Od siebie |
| Kolor blatu | Dąb Wotan |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolekcja | NORD |
| Materiał innych elementów | Płyta wiórowa |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Ilość szuflad | 3 |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Grubość materiału | 1,6 cm |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Styl | Styl skandynawski |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Kolor drzwiczek | Dąb Wotan |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 45,5 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 145 x 42 x 6,5 cm |
| Wymiary drugiej paczki | 63 x 82 x 16,5 cm |
| Waga drugiej paczki | 25,5 kg |
| Liczba opakowań | 2 |
| Waga pierwszej paczki | 20 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1380 mm |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie mogące spowodować skaleczenia podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj szuflad, aby uniknąć uszkodzenia lub zniszczenia. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że komoda jest stabilnie zamocowana i nie przewróci się. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].