NIN
Konsola NINTENDO Switch 2 Black
2 609,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Gra wideo dołączona | Nie |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Zasilanie USB | Tak |
| Pojemność baterii | 5220 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6,5 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 7,9" |
| Typ ekranu | LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość zewnętrznego wyświetlacza | 3840 x 2160 px |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) | Tak |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Sieć
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączane elementy obsługowe | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk zasilania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Wibracje | Tak |
| Gałki | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 272 mm |
| Waga produktu | 534 g |
| Głębokość produktu | 13,9 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Typ nośników pamięci | Flash |
| Wbudowana pojemność pamięci | 256 GB |
Wydajność
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Platforma | Nintendo Switch 2 |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].