NIN
Konsola NINTENDO Switch OLED White
1 759,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,62 kg |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk zasilania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Gałki | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Regulacja głośności | Przyciski |
Moc
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 9 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4310 mAh |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| HDMI | Tak |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | OLED |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
Nośnik danych
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 2 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Typ nośników pamięci | eMMC |
| Wbudowana pojemność pamięci | 64 GB |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 320 g |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Głębokość produktu | 13,9 mm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Gra wideo dołączona | Nie |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Bluetooth | Tak |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Wydajność
| Model procesora | NVIDIA Custom Tegra |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].