LEV
Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8" WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
3 465,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB4 | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Port USB | Tak |
Multimedia
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Nośnik danych
| Wbudowana pojemność pamięci | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Konstrukcja
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Gałki | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Nazwa koloru | Nebula nocturne |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
Wyświetlacz
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Format obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Jasność | 500 cd/m² |
Wydajność
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Procesor graficzny | AMD Radeon Graphics |
| Prędkość zegara pamięci | 7500 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x |
| Model procesora | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Platforma | Legion Go |
| Taktowanie procesora | 3300 MHz |
| Zainstalowany system operacyjny | SteamOS |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z przodu) | 2,26 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 4,34 cm |
| Głębokość produktu | 127,6 mm |
| Szerokość produktu | 298,5 mm |
| Waga produktu | 740 g |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| WWAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Moc
| Pojemność baterii | 55,5 Wh |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TUV |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].