BDC
Kontroler HBA Broadcom LPe32002-M2 2 FC 32Gb/s
4 670,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | [Australia(RCM), Japan(VCCI Class A), China(China RoHS Compliant), Europe(CE Mark, EU RoHS compliant,TUV Bauart Certified), Korea(MSIP[formerly KCC/MIC]Class A), Taiwan(BSMI Class A)] |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Zielony |
Pozostałe funkcje
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 167,6 mm |
| Głębokość produktu | 68,9 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Porty i interfejsy
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Liczba portów | 2 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| wersja PCI | 3.0 |
| Interfejs | Włókno |
Sieć
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 3200 Mbit/s |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].