MI1
Kontroler MICROSOFT Xbox Series Stormcloud Breaker
359,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Urządzenie wejściowe
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | iOS |
| Obsługiwane platformy gier | Android |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Liczba joysticków | 2 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 222 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 40 h |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 177 mm |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Ergonomia
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].