ADL
Kuchenka Adler AD 6503 (1 pole grzejne; 1500W)
62,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Centralny |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Emaliowana |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Ergonomia
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 g |
| Szerokość opakowania | 298 mm |
| Wysokość opakowania | 328 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 kg |
Okap kuchenny
| Wbudowany kaptur | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].