ADL
Kuchenka elektryczna Adler MS 6508 (Płyta elektryczna; 1 pole grzejne; 1000W; kolor czarny)
57,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Diody LED | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 1,63 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Waga produktu | 1,44 kg |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Centralny |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 15,4 cm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Wrzenie |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 154 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].