ADL
Kuchenka Adler CR 6511 (2 pola grzejne; 2500W)
101,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2500 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
Płyta kuchenna
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Płyta dołączona | Nie |
Wydajność
| Rodzaj paliwa | Prąd elektryczny |
Piekarnik
| Zawiera piekarnik | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,12 kg |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 3,83 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].