BOS
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFL524MB0
1 551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Chowane gałki | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał talerza | Szkło |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Technologia przetworników | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność | 20 l |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Typ wyświetlacza | LED |
Funkcje i programy gotowania
| Rożen | Nie |
| Ilość trybów rozmrażania | 4 |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Grill | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Ilość programów gotowania | 3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 317 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 560 x 300 x 365 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 308 x 282 x 201 mm |
| Waga produktu | 16 kg |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 1270 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Prąd | 10 A |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].