BOS
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFL7221B1
3 477,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Pojemność | 21 l |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia przetworników | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
Moc
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Obciążenie | 1220 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 16,9 kg |
| Głębokość produktu | 594 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 318 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 36,2 cm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 30 cm |
Funkcje i programy gotowania
| Grill | Nie |
| Rożen | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Ilość programów gotowania | 4 |
| Ilość trybów rozmrażania | 3 |
Okap kuchenny
| Rodzaj żarówki | LED |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].