BOS
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFL553MS0 (900W; 25l; kolor czarny)
1 854,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1450 W |
Cechy
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiały | Stal |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Pojemność | 25 l |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 18,8 kg |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Funkcje i programy gotowania
| Termoobieg | Nie |
| Grill | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].