BOS
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFL623MB3
1 263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Materiał frontów | Szkło |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Czujnik ciężaru | Nie |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Minutnik | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Browning function | Nie |
| Brzęczyk | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ kontroli | Pokrętło, Obrotowy |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Czujnik temperatury | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Namalowany |
| Technologia przetworników | Nie |
Funkcje i programy gotowania
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Grill | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
Moc
| Obciążenie | 1270 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 36,2 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 36,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 32 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,1 kg |
| Szerokość opakowania | 408 mm |
| Wysokość opakowania | 362 mm |
Zawartość opakowania
| Książka z przepisami | Nie |
| Naczynie do spiekania | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].