AMI
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy AMICA AMMB20E1GB czarna
1 263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 1250 W |
Funkcje i programy gotowania
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 8 |
| Grill | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Rożen | Tak |
Cechy
| Moc grilla | 1000 W |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Funkcja zegara | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Minutnik | Tak |
| Minutnik | 95 min |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Materiał frontów | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 2,45 cm |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 38,6 mm |
| Szerokość produktu | 59,5 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Głębokość produktu | 34,6 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].