LAE
LANBERG OBUDOWA E-ATX SERWEROWA 650/12 19"/1U
471,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 GB |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 9 |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 9 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | HDD+SSD |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 8 wentylatorów |
| Obudowa | Rack (1U) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].