SUM
Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-825TQC-600LPB CSE-825TQC-600LPB (kolor srebrny)
3 022,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 647 mm |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
Porty i interfejsy
| Wyjście audio | Nie |
| Wejście audio | Nie |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 678 mm |
| Wysokość opakowania | 289 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,6 kg |
| Głębokość opakowania | 876 mm |
Konstrukcja
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | Sieć |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 3.5" | 10 |
| Układ | Rack |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | System |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | Serwer |
| Diody LED | Awaria prądu |
| Boczne okno | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Zasilanie
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Zasilanie | 600 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Hot-swap | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].