SUM
Obudowa serwerowa Supermicro CSE-815TQ-R700WB
2 716,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | USA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
| Diody LED | LAN |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack |
| Model | Serwer |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Boczne okno | Nie |
Pozostałe funkcje
| Gniazdo rozszerzeń | 2 x FH 1 x LP |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC, 50/60 Hz |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 597 x 856 x 216 mm |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Wspomagane Interfejsy HDD | SAS |
| Wspomagane Interfejsy HDD | SATA |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Zasilanie | 700 W |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 16,3 kg |
Porty i interfejsy
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].