LAE
LANBERG OBUDOWA ITX SERWEROWA 300/10 19"/1U
382,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Obudowa | Rack (1U) |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
Nośnik danych
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 3 |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 GB |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
Gniazda rozszerzeń
| Ilość slotów PCI Express | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].