LAE
LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 20M CZARNY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-2000-BK
29,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Standard kabla | kat.6A |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 20 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].