LAE
LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (4X 100MB/S POE+, 2X 100MB/S) RSFE-4P-2FE-60
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
Sieć
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
Przesyłanie danych
| Wielkość tabeli adresów | 1024 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,2 Gbit/s |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE)
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
Porty i interfejsy
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
Cechy zarządzania
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].