HIN
LASER TV HISENSE 120L9HD 120" 4K + Ekran
23 105,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Inne połączenia | USB 3.0 x1 S/PDIF Out |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. |
Cechy
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Typ projektora | Przednie |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Obsługiwane formaty audio | WMV |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Obsługiwane formaty audio | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | WEBP |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Wersja systemu operacyjnego | U6 |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Ochrona oczu | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA U |
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VC-1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Kolor produktu | Czarny |
| OSD | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VOB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | OGM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
Projektor
| Jasność projektora | 3000 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Typ matrycy | DMD |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 2540 - 3048 mm (100 - 120") |
| Projektor smart | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Video
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Typ HD | 5K Ultra HD |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 300 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 120-240 V |
Wyświetlacz
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 304,8 cm |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,05 m (120") |
Multimedia
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
System obiektywów
| Stosunek padania | 0.25 |
| Ostrość | Nie |
Źródło światła
| Żywotność źródła światła | 25000 h |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
Sieć
| HbbTV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Szczegóły techniczne
| Redukcja hałasu | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Filtr grzebieniowy | 3D |
Tuner telewizyjny
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 33,7 kg |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 511 mm |
| Szerokość opakowania | 1756 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 kg |
| Wysokość opakowania | 652 mm |
| Głębokość produktu | 346 mm |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].