HIN
PROJEKTOR HISENSE PT1 LASER 4K
10 377,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Projektor
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 2032 - 3810 mm (80 - 150") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Projektor smart | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
Cechy
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Wersja systemu operacyjnego | U7 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA U |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Sieć
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Smart TV | Tak |
Multimedia
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | OGM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VC-1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VOB |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPG |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP2 |
| Obsługiwane formaty audio | WMV |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP4 |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Moc wyjściowa (RMS) | 46 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Ustawienia korektora | Tak |
Źródło światła
| Rodzaj źródła światła | Laser |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 200-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 521 mm |
| Głębokość opakowania | 443 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
| Szerokość opakowania | 647 mm |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
Konstrukcja
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
Video
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].