HIN
LASER TV HISENSE PX3 80-150" 4K
12 312,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 296 mm |
Źródło światła
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 25000 h |
Multimedia
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 403 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,6 kg |
| Szerokość opakowania | 663 mm |
Projektor
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Jasność projektora | 2800 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 2160p (3840x2160) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 2032 - 3810 mm (80 - 150") |
Konstrukcja
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
Cechy
| Aplikacje wideo | Apple TV |
| Aplikacje wideo | Disney+ |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube |
| Aplikacje wideo | HBO Max |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA U |
| Aplikacje wideo | Netflix |
| Aplikacje wideo | Amazon Prime Video |
| Poziom hałasu | 36 dB |
System obiektywów
| Stosunek padania | 0.22 |
| Ostrość | Automatyczne/Ręczne |
Moc
| Pobór mocy | 250 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Porty i interfejsy
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość wejść antenowych | 2 |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Optyczny port audio | 1 |
| Liczba portów USB 3.0 | 1 |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Video
| Pełny HD | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. |
| Ostrzeżenia | Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].