LEG
LEGO Botanical Collection 10280 - Bukiet kwiatów
224,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Seria | LEGO® Icons |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Typ produktu | Klocki do budowania |
Dane opakowania
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 745 g |
| Szerokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].