LEG
LEGO Technic 42115 - Lamborghini Sian FKP 37
2 598,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6,12 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
Cechy
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Ilość elementów | 3696 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].