LEG
LEGO Duplo 10914 - Pudełko z klockami Deluxe
202,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Seria | DUPLO® |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Książeczka obrazkowa w zestawie | Tak |
| Zalecany wiek | 1,5 roku+ |
| Bezpieczne dla dzieci | Tak |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Nauka liczb | Tak |
| Ilość elementów | 85 |
| Nauka kolorów | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Waga netto | 1,302 kg |
| Waga brutto | 1,431 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].