LEG
LEGO City 60407 - Czerwony, piętrowy autokar
114,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Ilość elementów | 384 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 74 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 589 g |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje. |
| Ostrzeżenia | Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].