LEG
LEGO Harry Potter 76437 - Nora (Edycja Kolekcjonerska)
1 364,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami. |
Cechy
| Seria | Harry Potter™ |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 10 szt. |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 2405 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 552 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,68 kg |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].