LEG
LEGO Harry Potter 76442 - Zamek Hogwart: Zajęcia z zaklęć i uroków
81,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
Cechy
| Ilość elementów | 204 |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Seria | Harry Potter™ |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami. |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 316 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].