LEG
LEGO Icons 10356 - Star Trek: U.S.S. Enterprise NCC-1701-D
2 078,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 177 mm |
| Wysokość opakowania | 477 mm |
| Szerokość opakowania | 522 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,66 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami. |
| Ostrzeżenia | Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje. |
Cechy
| Seria | LEGO® Icons |
| Liczba minifigurek do zabawy | 9 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 3600 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].