LEV
Lenovo 140W PowerBank 20000 mAh 2 x USB-C 1x USB-A Gold Gray
349,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna ekranu | 2,01" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Wydajność
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Pojemność baterii | 73 Wh |
| Źródło ładowania | USB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 50,8 mm |
| Wysokość produktu | 38,8 mm |
| Waga produktu | 335 g |
Porty i interfejsy
| interfejs wejścia | USB Type-C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Wysokość opakowania | 49 mm |
| Szerokość opakowania | 171,5 mm |
| Głębokość opakowania | 103 mm |
Moc
| Natężenie | 5 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 140 W |
| Maksymalne napięcie | 28 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].