LEV
Lenovo 45 W AC Adapter 1.7 mm, 20 V GX20L23043
89,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
Cechy
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Moc rzeczywista | 45 W |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].