LEV
Lenovo Głośniki USB Soundbar 0A36190
184,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zastosowanie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość (imperialna) | 34,5 cm (13.6") |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 315 g |
| Wysokość produktu | 345 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,5 W |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Głośnik soundbar
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
Pozostałe funkcje
| Zakres częstotliwości | 280 - 20000 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].