LEV
Lenovo L24-45 23.8"FHD 144Hz 250nits 4ms AG HDMI VGA Cloud Grey
539,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | EU Energy Label (D-class) TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Wyświetlacz
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2396488 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 14,7 W |
| Pobór mocy (max) | 35 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Cloud Grey |
| Kolor nóżek | Szary |
| Przednia osłona | Szary |
| Kolor produktu | Szary |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
Waga i rozmiary
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 315,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 41 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Waga (z podstawą) | 3,8 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 433,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 182,9 mm |
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 398 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,6 kg |
| Szerokość opakowania | 618 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].