LEV
Lenovo Legion R27fc-30 27"FHD VA 340Hz 350nits HDMI DP Raven Black
822,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście audio | Tak |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja wysokości | 13,5 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
Wyświetlacz
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran matowy | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 0,5 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Paleta barw | 90% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy (max) | 47 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 10,3 kg |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 258,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 610,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 82,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 520,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 610,3 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,17 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,3 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 1,5 mm |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Liczba śrub | 4 |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
Pozostałe funkcje
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
| Regulacja głośności | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1621309 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].