LEV
Lenovo Legion R45w-30 44.5" 165Hz 450nits AG 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45 Black C
3 364,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Konstrukcja
| Certyfikaty | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Nazwa koloru | Black C |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 34 W |
| Pobór mocy (max) | 165 W |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
Wyświetlacz
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 113 cm (44.5") |
| Natywna proporcja obrazu | 32:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Typ HD | DQHD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ matrycy | VA |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,6 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 108,8 cm |
| Rozmiar plamki | 0,212 x 0,212 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Paleta barw | 90% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 500 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 119,5 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 528,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1089,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 341,1 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 12,1 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 2,24 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 2,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1089,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 339,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 8,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 163,6 mm |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja wysokości | 13,5 cm |
| Standard VESA | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1531654 |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 1230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,2 kg |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].