LEV
Lenovo L27-4e 27"FHD 300nits IPS 100Hz AG HDMI VGA Raven Black 3Y
447,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | EU Energy Label (D-class) |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
Wydajność
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
Wyświetlacz
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,9 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Szerokość ramki (dół) | 2,17 cm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 19,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 17,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDMI | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2337729 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].