LEV
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0"WQXGA OLED 500nits 240Hz LBL Glossy 64GB DDR5 5600 SSD2TB GeForce RTX 5080 16GB Cam 5.0MP 99.9Wh W11Pro Eclipse Black
21 058,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 16" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WQXGA |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 100% |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Model procesora | 9955HX3D |
| Liczba wątków | 32 |
Klawiatura
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Nośnik danych
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 400 W |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 276 mm |
| Szerokość produktu | 364,4 mm |
| Wysokość produktu | 26,7 mm |
| Waga produktu | 2,56 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].