LEV
Lenovo ThinkVision T24-40 23.8"FHD IPS AG 4ms 250nits 120Hz HDMI, DP, USB Eclipse Black
773,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | ENERGY STAR Certified, TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-C) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
Wyświetlacz
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Paleta barw | 99% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 95 ppi |
| Standard gamy kolorów | Rec. 709 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
Porty i interfejsy
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość ramki (dół) | 1,05 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 314,8 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 190 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 66 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Ergonomia
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
Zawartość opakowania
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Przewody | DisplayPort |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2195670 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,3 kg |
| Szerokość opakowania | 734 mm |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].