LEV
Lenovo Soundbar ThinkVision MS30 4XD1K97400
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE voor EU/EFTA FCC en ICES voor Noord-Amerika CB (62368 -1) KCC voor Zuid-Korea BSMI voor TW VCCI voor Japan UKCA voor VK BIS voor India |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 287 g |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
Głośnik soundbar
| Impedancja | 4 Ω |
| Stosunek sygnału do szumu | 64 dB |
| Ilość głośników | 2 |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 4 W |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 34,5 mm |
| Szerokość produktu | 256,4 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 158 g |
Audio
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Czułość głośnika przedniego | 85 dB |
Subwoofer
| Dołączony subwoofer | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].