LEV
Lenovo ThinkPad L14 AMD G6 Ryzen 5 PRO 215 14.0"WUXGA IPS 60Hz 400nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Radeon 740M W11Pro Black 3Y OnSite
6 051,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 740M |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Procesor
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Model procesora | PRO 215 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Generacja procesora | AMD Ryzen PRO 200 Series |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
Pamięć
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,38 kg |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,14 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,73 cm |
| Szerokość produktu | 313,7 mm |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Windows Hello | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| NFC | Nie |
| WWAN | Możliwość rozbudowy |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu | Laptop |
Wydajność
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
Kamera
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
Bateria
| Pojemność baterii | 57 Wh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].