LEV
LENOVO ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro (US QWERTY) + zasilacz UŻYWANY
1 677,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | MIL-STD-810G |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14" |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Pozostałe funkcje
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Klawiatura QWERTY |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Ochrona
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent karty WLAN | Intel |
Procesor
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 6 MB |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 25 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-10310U |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,2 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,8 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 10 W |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Kamera
| Kamera prywatności | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Typ przedniej kamery | HD |
Audio
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Klawiatura
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 329 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].