LEV
Lenovo ThinkPad T16 G4 Ultra 7 255U 16.0"WUXGA IPS 500nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Intel Graphics Cam 5.0MP 86Wh W11Pro Black 3Y OnSite
9 171,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 100 W |
Wyświetlacz
| Ekran matowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Paleta barw | 100% |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Typ HD | WUXGA |
Ochrona
| Czytnik Smart card | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Windows Hello | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
Sieć
| WWAN | Możliwość rozbudowy |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| NFC | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
Bateria
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 86 Wh |
Procesor
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,4 GHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2 GHz |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,7 GHz |
| Model procesora | 255U |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,2 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 57 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
Procesor neuronowy (NPU)
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
Klawiatura
| Klawisz copilot | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe, Poliwęglan (PC) |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System dźwięku | Dźwięk Dolby |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
Nośnik danych
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z przodu) | 1,18 cm |
| Waga produktu | 1,89 kg |
| Wysokość (z tyłu) | 1,81 cm |
| Głębokość produktu | 250,8 mm |
| Szerokość produktu | 359,7 mm |
Porty i interfejsy
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
Warunki pracy
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].