LEV
Lenovo Ultrabook ThinkPad X9 G1 Ultra 5 228V 15.3" 2.8K OLED 500nits 120Hz 32GB LPDDR5x-8533 SSD512 Arc Graphics 130V Cam 8.0MP 80Wh W11Pro Grey 3Y OnSite
9 748,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Dołączone oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Microsoft Copilot | Tak |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 Intel Evo Platform Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) MIL-STD-810H military test passed |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Procesor neuronowy (NPU)
| Wydajność GPU do | 53 TOPs |
| Copilot+ PC | Tak |
| Całkowita wydajność procesora do | 97 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Wydajność NPU do | 40 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Cirrus Logic CS42L43 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 130V |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Cache procesora | 8 MB |
| Model procesora | 228V |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,5 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,1 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 17 W |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 2100 MHz |
| Maksymalna moc turbo | 37 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 4 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,5 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Wydajne rdzenie | 4 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
Sieć
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| NFC | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| WWAN | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Wyświetlacz
| Typ HD | 2.8K |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Przekątna ekranu | 15,3" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR True Black 600 |
| Paleta barw | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 100000:1 |
| Typ matrycy | OLED |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Czytnik Smart card | Nie |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Ultra HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
Porty i interfejsy
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 228,5 mm |
| Szerokość produktu | 339,6 mm |
| Wysokość produktu | 12,9 mm |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
Klawiatura
| Klawisz copilot | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].