LEV
LENOVO X1 Carbon Gen. 8th i5-10210U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
1 597,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Procesor
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-10210U |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 14,9 mm |
| Szerokość produktu | 323 mm |
| Głębokość produktu | 217 mm |
| Waga produktu | 1,09 kg |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Pozostałe funkcje
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów Lenovo |
| Cechy szczególne | Klawiatura US QWERTY |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].