LEV
Lenovo Yoga 7 16AKP10 Ryzen AI 7 350 16" 2.8K OLED 500nits Glossy 120Hz 16GB LPDDR5x SSD512 Radeon 860M Graphics 70Wh Win11 Seashell
6 831,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | Carbon Neutral ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
Procesor
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Model procesora | 350 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Szerokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Wysokość produktu | 15,8 mm |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Copilot+ PC | Tak |
| Microsoft Copilot | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Wyświetlacz
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Typ HD | 2.8K |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Jasność Standardowy zakres dynamiczny (SDR) | 500 cd/m² |
| Typ matrycy | OLED |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1100 cd/m² |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR True Black 1000 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Grafika
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 860M |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
Sieć
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| WWAN | Niezainstalowany |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 7500 MHz |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Wydajność
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 11 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 17 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 66 TOPs |
Konstrukcja
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Nazwa koloru | Seashell |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].